| | | | |
| |
| |
| Nominācijā: Sabiedriskais darbinieks - par Draudzīgā aicinājuma atdzimšanas veicināšanu | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Velta ČEBOTARENOKA | bijusī Latvijas Augstākās padomes deputāte, žurnāliste, biedrības “4.maija Deklarācijas klubs” prezidente | par Latvijas valsts vēsturiskā mantojuma saglabāšanu un skolu jaunatnes patriotisko audzināšanu | |
| Varis BRASLA | latviešu kino un teātra režisors | par aktuālu problēmu apzināšanā un risināšanā bērnu un jaunatnes kino | |
| Henrihs DANUSĒVIČS | Ata Kronvalda fonda priekšsēdētājs | par izcilības stiprināšanu Latvijas izglītībā | |
| Gaida JABLOVSKA | Raiņa un Aspazijas mājas - muzeja Rīgā vadītāja un pētniece | par Raiņa un Aspazijas literārā un vēsturiskā mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu | |
| Irena BĒRZIŅA | Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolotāja | par darbu skolēnu starptautiskās pieredzes veidošanā | |
| Aivars RADZIŅŠ | Alfrēda KALNIŅA Cēsu Mūzikas vidusskolas nodaļas vadītājs | par ilggadēju, radošu ieguldījumu jaunatnes muzikālās gaumes veidošanā un darbu ar talantīgiem audzēkņiem | |
| Ineta AMOLIŅA | Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja | par ieguldīto darbu jaunatnes patriotiskajā audzināšanā | |
| Daina SIRMĀ | dzejniece | par nozīmīgu ieguldījumu latviešu valodas saglabāšanā un nozīmīgu problēmu aktualizēšanu dzejā | |
| Vita JAUNZEME | biedrības “Pēdas LV” valdes priekšsēdētāja | par ilglaicīgu un pašaizliedzīgu darbu Latvijas sakopšanas talku organizēšanā | |
| Romāns VANAGS | kordiriģents | par ieguldījumu jaunatnes koru kustības attīstīšanā | |
| Nominācijā: Mecenāts - par materiālu atbalstu | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Andris BITE | SIA “Karavela” valdes priekšsēdētājs | par ilglaicīgu finansiālu atbalstu Draudzīgā aicinājuma idejas uzturēšanā | |
| Karlīne CERCINA | galerijas “Laipa” vadītāja | par intelektuālu un finansiālu atbalstu Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas attīstībā | |
| Aivars RUŅĢIS | SIA “Valmiermuižas alus” īpašnieks | par morālu un finansiālu atbalstu Valmieras Valsts ģimnāzijai | |
| Franks SORA | viesmīlības nozares uzņēmējs GRESSVIKĀ, Norvēģijā | par ilglaicīgu materiālu un finansiālu atbalstu Vaives pagasta bērniem un skolēniem | |
| Arne BUSKOVENS | celtniecības nozares uzņēmējs GRESSVIKĀ, Norvēģijā | par ilglaicīgu materiālu un finansiālu atbalstu Vaives pagasta bērniem un skolēniem | |
| Juris VISOCKIS | grāmatu apgāda “Jumava” prezidents | par ilglaicīgu atbalstu Latvijas izglītībai | |
| Aivars ŠMITS | projektēšanas uzņēmuma SIA “Būvprojekts” valdes loceklis | par finansiālu atbalstu Draudzīgā aicinājuma idejas īstenošanai | |
| Jānis ENDELE | SIA “Karavela” mārketinga direktors | par ilglaicīgu finansiālu atbalstu Draudzīgā aicinājuma idejas uzturēšanā | |
| Zanda un Uldis ŽENTIŅI | zemnieku saimniecības “Vīnkalni” īpašnieki | par intelektuālu un finansiālu ieguldījumu Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas attīstībā. | |
| Nominācijā: Skolotājs - par ilgstošiem sasniegumiem skolēnu izglītošanā | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Skaidrīte PAKULE | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas ķīmijas skolotāja | par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem | |
| Modris ŠĀVĒJS | Mārupes vidusskolas fizikas skolotājs | par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem | |
| Santa SVILE | Jēkabpils 3.vidusskolas ģeogrāfijas skolotāja | par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem | |
| Frederike ŠLEBUŠA | | par aktīvu dalību starptautisko sakaru veicināšanā starp Valmieras Valsts ģimnāziju un Noienkirhenes reālskolu Vācijā un atbalstu Valmieras novada skolēniem vācu valodas apguvē; | |
| Santa MIKSONE-TUKIŠA | Āgenskalna Valsts ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotāja | par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem | |
| Māris BUŠMANIS | Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas direktora vietnieku mācību procesa organizācijā | par Draudzīgā aicinājuma idejas uzturēšanu un popularizēšanu | |
| Andris ĢĒRMANIS | Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotājs | par radošu un inovatīvu ģeogrāfijas mācīšanu un ieguldījumu skolēnu starptautiskās pieredzes veidošanu | |
| Māris ZVAIGZNE | Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas vēstures un sociālo zinību skolotājs | par nozīmīgu, uz panākumiem virzītu darbu ar talantīgiem skolēniem | |
| Sintija AUSEJA | Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas | par nozīmīgu darbu skolēnu starptautiskās pieredzes veidošanā | |
| Ilze VADZE | Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas direktora vietniece mācību darbā | par ilggadēju, radošu un nozīmīgu ieguldījumu, mācību procesa organizēšanā ar talantīgiem audzēkņiem | |
| Sandra KRŪZE | Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja | par mērķtiecīgu un rezultatīvu darbu ar talantīgiem skolēniem | |
| Jānis BĒRTIŅŠ | Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas skolotājs | par audzēkņu sagatavošanu starptautiskiem panākumiem | |
| Olga MARČENKO | Puškina liceja fizikas skolotāja | par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem. | |
| Nominācijā: Medijs - par Draudzīgā aicinājuma popularizēšanu | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Sanita DIKA-BOKMELDERE | Latvijas Radio valdes locekle programmu attīstības jautājumos | par atbalstu Draudzīgā aicinājuma fonda projekta “Skolu reitings” īstenošanā un popularizēšanā | |
| Alūksnes un Apes novadu laikraksts “Alūksnes Ziņas” | (galvenā redaktore Līga VĪKSNA) | par ilglaicīgu atbalstu izglītībai un Draudzīgā aicinājuma idejas popularizēšanu | |
| Katerina TJUTJUŅŅIKA | Latvijas Reģionālās televīzijas reklāmas un projektu vadītāja | par Draudzīgā aicinājuma fonda projekta “Skolu reitings” popularizēšanu Vidzemes TV (Apbalvojumu Katerina pilnvarojusi saņemt | |
| Portāls “Valmieras Ziņas” | (redaktors Dzintars MOČS) | par Draudzīgā aicinājuma idejas popularizēšanu un izglītības attīstībā nozīmīgu jautājumu aktualizēšanu. | |
| Nominācijā: Absolvents - par izciliem sasniegumiem | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Reinis CIRPONS | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents | par izciliem sasniegumiem starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs: 2016.gadā gūstot Atzinību matemātikā, 2017.gadā izcīnot bronzas medaļu bioloģijā un gūstot Atzinību filozofijā un matemātikā | |
| Elza GĀRŠA | Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvente | par izciliem sasniegumiem, 2017.gadā izcīnot bronzas medaļu starptautiskajā bioloģijas olimpiādē | |
| Gints Ernests BAUDA | Mārupes vidusskolas absolvents | par izciliem sasniegumiem, 2016.gadā gūstot Atzinību starptautiskajā fizikas olimpiādē | |
| Ansis BERNARDS | Āgenskalna Valsts ģimnāzijas absolvents | par izciliem sasniegumiem, 2017.gadā izcīnot bronzas medaļu starptautiskajā ģeogrāfijas olimpiādē | |
| Rihards BORSKIS | Jēkabpils 3.vidusskolas absolvents | par izciliem sasniegumiem, 2017.gadā izcīnot bronzas medaļu starptautiskajā ģeogrāfijas olimpiādē | |
| Aleksandrs ZAJAKINS | Rīgas 89.vidusskolas absolvents | par izciliem sasniegumiem, 2017.gadā izcīnot sudraba medaļu starptautiskajā informātikas olimpiādē | |
| Aleksejs JEĻISEJEVS | Puškina liceja absolvents | par izciliem sasniegumiem, 2017.gadā izcīnot bronzas medaļu starptautiskajā fizikas olimpiādē | |
| Artūrs BANGA | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents | par izciliem sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 2017.gadā un gūstot Atzinību 2015.gadā starptautiskajā matemātikas olimpiādē | |
| Ingus Jānis PRETKALNIŅŠ | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents | par izciliem sasniegumiem starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs: 2016.gadā izcīnot bronzas medaļu matemātikas un informātikas olimpiādēs, 2017.gadā zelta un bronzas medaļas informātikas olimpiādēs | |
| Reinis IRMEJS | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents | par izciliem sasniegumiem, 2016.un 2017.gadā izcīnot sudraba medaļu starptautiskajā fizikas olimpiādē | |
| Margarita FOMENKO | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvente | par izciliem sasniegumiem, 2017.gadā izcīnot bronzas medaļu starptautiskajā ķīmijas olimpiādē | |
| Ruslans ALEKSEJEVS | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents | par izciliem sasniegumiem, 2017.gadā gūstot Atzinību starptautiskajā matemātikas olimpiādē | |
| Deniss AGURJANOVS | Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvents | par augstiem mācību sasniegumiem un skolas vārda popularizēšanu | |
| Laine FEDOTOVA | Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvente | par mācību sasniegumiem un skolas vārda popularizēšanu | |
| Kalvis KAĻVA | Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvents | par augstiem mācību sasniegumiem un skolas vārda popularizēšanu | |