| | | | |
| Ar DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA MEDAĻU apbalvoti nominācijā: Skolotājs - par ilgstošiem sasniegumiem skolēnu izglītošanā |
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Ināra GAILE |
Āgenskalna Valsts ģimnāzijas direktore, ķīmijas skolotāja |
par ieguldījumu konkurētspējīgas izglītības nodrošināšanā un valsts ģimnāziju sadarbības stiprināšanu; |
|
| Anna BŪRE |
ilggadēja Cēsu 1.pamatskolas direktore, kordiriģente |
par nozīmīgu ieguldījumu kora dziedāšanas tradīcijas stiprināšanā un popularizēšanā; |
|
| Jānis ZEMĻICKIS |
ilggadējs Valmieras Valsts ģimnāzijas direktors |
par ilggadēju, radošu ieguldījumu mūsdienīgas mācību vides veidošanā un Draudzīgā Aicinājuma idejas popularizēšanā; |
|
| Dace BĒRTULE |
RTU inženierzinātņu vidusskolas bioloģijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu augstiem starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Tālis JAUNZEMIS |
izglītības darbinieks, SIA “ITALIS GEOTOUR” izpilddirektors tūrisma jomā |
par humānās pedagoģijas ideju popularizēšanu Latvijas izglītībā un atbalstu Draudzīgā Aicinājuma idejas popularizēšanā; |
|
| Ludmila BELOGRUDOVA |
Aizkraukles novada vidusskolas fizikas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu augstiem starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Inta JORNIŅA |
Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu augstiem starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Uldis KAMOLS |
RTU inženierzinātņu vidusskolas ekonomikas skolotājs |
par skolēnu sagatavošanu augstiem starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Brigita ELTERMANE |
Olaines 1.vidusskolas ekonomikas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu augstiem starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Laura FJODOROVA |
RTU inženierzinātņu vidusskolas ķīmijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu augstiem starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Valerijs SUDŅIKS |
Rīgas 92.vidusskolas ģeogrāfijas skolotājs |
par skolēnu sagatavošanu augstiem starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Zaiga ARMANE |
Ropažu vidusskolas ģeogrāfijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu augstiem starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Inga OZOLA |
Cēsu Valsts ģimnāzijas ekonomikas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu augstiem starptautiskiem sasniegumiem; |
|
| Mārtiņš JURCIŅŠ |
Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas profesionālo priekšmetu skolotājs |
par audzēkņu motivēšanu augstu rezultātu sasniegšanai valsts un starptautiskajos profesionālās meistarības konkursos; |
|
| Ingrīda PILSKALNE |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas mūzikas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu augstiem sasniegumiem mūzikā un kora dziedāšanas tradīcijas stiprināšanu; |
|
| Ligita PICKAINE |
Valmieras Valsts ģimnāzijas matemātikas skolotāja |
par skolēnu motivēšanu augstiem mācību sasniegumiem; |
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Skaidrīte PAKULE |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas ķīmijas skolotāja |
par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem |
|
| Modris ŠĀVĒJS |
Mārupes vidusskolas fizikas skolotājs |
par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem |
|
| Santa SVILE |
Jēkabpils 3.vidusskolas ģeogrāfijas skolotāja |
par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem |
|
| Frederike ŠLEBUŠA |
|
par aktīvu dalību starptautisko sakaru veicināšanā starp Valmieras Valsts ģimnāziju un Noienkirhenes reālskolu Vācijā un atbalstu Valmieras novada skolēniem vācu valodas apguvē; |
|
| Santa MIKSONE-TUKIŠA |
Āgenskalna Valsts ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotāja |
par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem |
|
| Māris BUŠMANIS |
Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas direktora vietnieku mācību procesa organizācijā |
par Draudzīgā aicinājuma idejas uzturēšanu un popularizēšanu |
|
| Andris ĢĒRMANIS |
Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotājs |
par radošu un inovatīvu ģeogrāfijas mācīšanu un ieguldījumu skolēnu starptautiskās pieredzes veidošanu |
|
| Māris ZVAIGZNE |
Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas vēstures un sociālo zinību skolotājs |
par nozīmīgu, uz panākumiem virzītu darbu ar talantīgiem skolēniem |
|
| Sintija AUSEJA |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas |
par nozīmīgu darbu skolēnu starptautiskās pieredzes veidošanā |
|
| Ilze VADZE |
Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas direktora vietniece mācību darbā |
par ilggadēju, radošu un nozīmīgu ieguldījumu, mācību procesa organizēšanā ar talantīgiem audzēkņiem |
|
| Sandra KRŪZE |
Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja |
par mērķtiecīgu un rezultatīvu darbu ar talantīgiem skolēniem |
|
| Jānis BĒRTIŅŠ |
Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas skolotājs |
par audzēkņu sagatavošanu starptautiskiem panākumiem |
|
| Olga MARČENKO |
Puškina liceja fizikas skolotāja |
par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem. |
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Līga REITERE |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas informātikas skolotāja |
par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Vaira SILIŅA |
Siguldas Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotāja |
par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Sandra BONDARE |
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas mūzikas skolotāja |
par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Uldis PAEGLIS |
Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas bioloģijas skolotājs |
par sasniegumiem darbā ar talantīgiem skolēniem; |
|
| Sergejs VINOGRADOVS |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas fizikas skolotājs |
par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Irina IVANE |
Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas bioloģijas skolotāja |
par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Sanita MEDNE |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja |
par skolēnu motivēšanu augstiem mācību sasniegumiem un darbu ar talantīgiem skolēniem; |
|
| Tatjana AŅISKOVIČA |
Rīgas 10.vidusskolas ķīmijas skolotāja |
par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Kristaps KIRŠTEINS |
Ogres Valsts ģimnāzijas mūzikas skolotājs |
par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Inese LOČMELE |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas ķīmijas skolotāja |
par skolēnu motivēšanu augstiem mācību sasniegumiem; |
|
| Guna TAUBE |
Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas bioloģijas skolotāja |
par sasniegumiem darbā ar talantīgiem skolēniem; |
|
| Lāsma JAUNOZOLIŅA |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas vēstures un sociālo zinību skolotāja |
par skolēnu patriotisma un kultūrvēsturisko tradīciju stiprināšu; |
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Inita KRIŠKĀNE |
Cēsu Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Edgars KUDIŅŠ |
Aglonas vidusskolas skolotājs |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Alla JUZEFOVIČA |
Liepājas 12. vidusskolas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Sarmīte DREIJALTE |
Cēsu Valsts ģimnāzijas ķīmijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Arvīds URBANOVIČS |
Ziemeļvalstu ģimnāzijas skolotājs |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Ata KRŪMIŅA |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Diāna SILIŅA |
Cēsu Valsts ģimnāzijas informātikas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Gita HEISTERE |
Dobeles Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu augstiem mācību sasniegumiem; |
|
| Natālija SERGEJEVA |
Rīgas 89.vidusskolas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Mārīte PALMA |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolotāja |
par skolēnu iesaistīšanu starptautiskos izglītības projektos; |
|
| Signe MEŽINSKA |
Rīgas Valsts 1.ģimnazijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Ilga MILLERE |
Rīgas 45.vidusskolas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Antra STRAZDA |
Ernsta GLIKA Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolotāja |
par kvalitatīvas izglītības veicināšanu; |
|
| Lidija ŠATILOVA |
Aglonas vidusskolas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Olga VANSOVIČA |
Daugavpils 10.vidusskolas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Pēteris BRICS |
Rīgas Valsts 1.ģināzijas fizikas skolotājs |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sniegumiem; |
|
| Gunārs TOMASS |
Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas vācu valodas skolotājs |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Tomass LEVANDOVSKIS |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas vācu valodas skolotājs |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Tatjana MASLOVA |
Daugavpils krievu vidusskolas-liceja fizikas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Eva PĒTERSONE |
Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas ķīmijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu augstiem mācību sasniegumiem; |
|
| Olga ĶĒNIŅA |
Rīgas Zolitūdes vidusskolas fizikas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Jeļena RAŅĶE |
Dobeles Valsts ģimnāzijas krievu valodas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem un ģimnāzijas starptautiskās sadarbības veicināšanu; |
|
| Liesma ĀBOLIŅA |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas bioloģijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Gunta TUČA |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolotāja un izglītības metodiķe |
par kvalitatīvu pedagoģisko darbību skolēnu izaugsmē un ģimnāzijas starptautiskās sadarbības veicināšanu; |
|
| Irina FOMINA |
Rīgas Ostvalda vidusskolas matemātikas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| Tatjana SARMA |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas izglītības metodiķe |
par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā, kvalitatīvu pedagoģisko darbību skolēnu izaugsmē un ģimnāzijas starptautiskās sadarbības veicināšanu; |
|
| Kaspars VELDRE |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas ķīmijas skolotājs |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem. |
|
| Oļegs ŠLEIFMANS |
Rīgas 40.vidusskolas matemātikas skolotājs |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; |
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Maruta KUSIŅA |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas bioloģijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem sasniegumiem mācībās |
|
| Silvija INDĀNE |
Valmieras Valsts ģimnāzijas filozofijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem sasniegumiem mācībās |
|
| Andra REINHOLDE |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas ķīmijas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem sasniegumiem mācībās |
|
| Ilga OZOLIŅA |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas direktora vietniece mācību darbā |
par skolēnu motivēšanu izcilības sasniegšanai |
|
| Irina ANZUĻEVIČA |
Rīgas 72.vidusskolas filozofijas-vēstures skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem sasniegumiem mācībās mācībās |
|
| Marina LEĻAMERA |
Rīgas 88.vidusskolas matemātikas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem sasniegumiem mācībām |
|
| Ida ZELČA |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas direktores vietniece mācību darbā |
par skolēnu motivēšanu izcilības sasniegšanai |
|
| Lidija MEĻŅIKA |
Rīgas 88.vidusskolas matemātikas skolotāja |
par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem sasniegumiem mācībās |
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Vineta RŪTENBERGA |
Rīgas Franču liceja vācu valodas skolotāja |
|
|
| Regīna SIMANOVSKA |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas matemātikas skolotāja |
|
|
| Leontīna VIZULE |
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas matemātikas skolotāja |
|
|
| Maija ŠADURINA |
Rīgas 72.vidusskolas bioloģijas skolotāja |
|
|
| Elvīra KADAKOVSKA |
Ogres Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotāja |
|
|
| Inesa GUSEVA |
Rīgas 95.vidusskolas fizikas skolotāja |
|
|
| Daina SONDARE |
Salas vidusskolas ķīmijas skolotāja |
|
|
| Dina GRĪNFELDE |
Dobeles Valsts ģimnāzijas vācu valodas skolotāja |
|
|
| Ilona RIEKSTIŅA |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas angļu valodas skolotāja |
|
|
| Tatjana CIGANKOVA |
Rīgas 95.vidusskolas ķīmijas skolotāja |
|
|
| Inese DAMBE |
Lizuma vidusskolas skolotāja |
|
|
| Anita LIPKOVA |
Rēzeknes 5.vidusskolas mūzikas skolotāja |
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Jānis ŠVIRKSTS |
Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes asociētais profesors |
|
|
| Andrejs SIROTKINS |
Rīgas 71.vidusskolas informātikas skolotājs |
|
|
| Andželika CERIŅA |
Rīgas 71.vidusskolas matemātikas skolotāja |
|
|
| Ilze KOĻESŅIKOVA |
Siguldas Valsts ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotāja |
|
|
| Pēteris PUĶĪTIS |
Dobeles Valsts ģimnāzijas fizikas skolotājs |
|
|
| Antra BĒRZIŅA |
Saldus 2.vidusskolas bioloģijas skolotāja |
|
|
| Ilze SEIPULE |
Pļaviņu novada ģimnāzijas vācu valodas skolotāja |
|
|
| Gunita SMILTĀNE |
Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas politikas un tiesību skolotāja |
|
|
| Svetlana SOKOLOVA |
Rīgas Klasiskās ģimnāzijas fizikas skolotāja |
|
|
| Mihails GOLUBEVS |
Rīgas 40.vidusskolas fizikas skolotājs |
|
|
| Andis JAUNIŅŠ |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģ |
|
|
| Inese BERGA |
Siguldas Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja - par radošu darbu skolēnu izglī |
|
|
| Inguna VILEMSONE |
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas ģeogrāfijas, ekonomikas un komerczinību |
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Elmārs BEĶERIS |
Rīgas Tehniskās Universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes Elektr |
|
|
| Andrejs LIEPIŅŠ |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas informātikas skolotājs |
|
|
| Aija LŪSE |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas informātikas skolotāja |
|
|
| Inese LAGZDA |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas matemātikas skolotāja |
|
|
| Agrita VEIDE |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas ķīmijas skolotāja |
|
|
| Līga SAUSIŅA |
Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotāja |
|
|
| Laimdota JANSONE |
Madonas Valsts ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotāja |
|
|
| Anna DUĻBINSKA |
Grobiņas ģimnāzijas skolotāja |
|
|
| Irina PUČKOVA |
Natālijas Draudziņas ģimnāzijas vācu valodas skolotāja |
|
|
| Inita GRABE |
Rīgas pilsētas Valsts 3.ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotāja |
|
|
| Vladimirs MARKEVIČS |
Rīgas 40.vidusskolas fizikas skolotājs |
|
|
| Valentīna KOROĻKOVA |
Rīgas 22.vidusskolas ķīmijas skolotāja |
|
|
| Ņina PETUHOVA |
Krāslavas Valsts ģimnāzijas krievu valodas skolotāja |
|
|
| Jadviga BOBKOVA |
Zemgales vidusskolas skolotāja |
|
|
| Tamāra ŠEMBELE |
Jelgavas 1.ģimnāzijas krievu valodas skolotāja |
|
|
| Ingrīda TILAKA |
Cēsu Valsts ģimnāzijas matemātikas skolotāja |
|
|
| Irēna PRIKULE |
Rēzeknes Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja |
|
|
| Aiva RITUMA |
Dobeles Valsts ģimnāzijas matemātikas skolotāja |
|
|
| Olga OSIPOVA |
Daugavpils Valsts ģimnāzijas vācu valodas skolotāja |
|
|
| Rita BLATA |
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas vācu valodas skolotāja |
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Elita ROZĪTE |
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija |
|
|
| Inese KORČEVAJA |
Bauskas 2.vidusskola |
|
|
| Ludmila KARPEČINA |
Gulbenes 2. vidusskolas |
|
|
| Laila ANDŽĀNE |
Aizkraukles Novada ģimnāzija |
|
|
| Indra SEDULE |
Liepājas Raiņa 6.vidusskola |
|
|
| Inese PURMALE |
Valmieras Valsts ģimnāzija |
|
|
| Karmena LIEPIŅA |
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija |
|
|
| Sandra TURKOPOLE |
Jēkabpils Valsts ģimnāzija |
|
|
| Ausma BRŪVERE |
Viesītes vidusskola |
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| BUŽS Igors |
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, CBJSS |
|
|
| KORKOCA Inna |
Rīgas ģimnāzija „Maksima” |
|
|
| LABEJEVS Vladimirs |
Rīgas Rīnūžu ģimnāzija |
|
|
| PROKOFJEVA Valentīna |
Daugavpils Valsts ģimnāzija |
|
|
| IVANOVA Irina |
Jelgavas Valsts ģimnāzija |
|
|
| BEĻAVSKA Regīna |
Rīgas 69. vidusskola |
|
|
| MIŅINA Janīna |
Rēzeknes Valsts ģimnāzija |
|
|
| MALAJA Marija |
Rīgas 34. vidusskola |
|
|
| GRIŅEVSKA Zoja |
Rīgas 34. vidusskola |
|
|
| MATVEJEVA Irina |
Āgenskalna ģimnāzija |
|
|
| ŠVEICARE Ilze |
Āgenskalna ģimnāzija |
|
|
| KRIĶIS Dainis |
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija |
|
|
| ŠĪRAVA Regīna |
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija |
|
|
| PELŠE Laimdota |
Salacgrīvas vidusskola |
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| VIJUPE Vēsma |
Jūrmalas Andreja Pumpura vidusskola |
|
|
| LĀCE Gunta |
Valmieras Valsts ģimnāzija |
|
|
| VASIĻEVSKA Aija |
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija |
|
|
| TEŽE Marianna |
Rīgas 92. vidusskola |
|
|
| OSE Ilze |
Rīgas 64. vidusskola |
|
|
| ZARIŅŠ Māris |
Rīgas 64. vidusskola |
|
|
| ARTIŅA Anta |
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija |
|
|
| VOLINSKA Nona |
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija |
|
|
| PROSKURINS Jevgenijs |
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija |
|
|
| TENISONE Zaiga |
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija |
|
|
| SKUTĀNE Lāsma |
Jaunpiebalgas vidusskola |
|
|
| BĀLIŅA – DIEGA Antra |
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs |
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| ŠEVČENKO Kristīne |
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija |
|
|
| ZDANOVA Tatjana |
Jēkabpils 2. vidusskola |
|
|
| BLEIVE Eleonora |
Preiļu Valsts ģimnāzija |
|
|
| LAIDIŅA Inga |
Imantas vidusskola |
|
|
| FRANCE Jana |
Jūrmalas 1. ģimnāzija |
|
|
| ĶIĢELE Ārija |
Āgenskalna Valsts ģimnāzija |
|
|
| MAZKALNE Ilze |
A. Kalniņa Cēsu mūzikas koledža |
|
|
| MATUSĒVIČA Dzidra |
Cēsu Bērnu un jauniešu interešu centrs |
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| KOROTINS Vjačeslavs |
Rīgas 40. Vidusskola |
|
|
| AIŠPURE Anna |
Jēkabpils Valsts ģimnāzija |
|
|
| SILIŅA Vaira |
M. Brimmerbergas Pļaviņu vidusskola |
|
|
| BALUHINA Olga |
Liepājas A. Puškina 2. Vidusskola |
|
|
| GAILE Ingūna |
Cēsu pilsētas ģimnāzija |
|
|
| VEROVKINA Ilga |
Valmieras Viestura vidusskola |
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| PETROVA Ludmila |
Daugavpils 16. vidusskolas ķīmijas skolotāja |
|
|
| ANDŽĀNE Dace |
Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas matemātikas skolotāja |
|
|
| MIHEJEVS Valentīns |
Daugavpils krievu vidusskolas - liceja informātikas skolotājs |
|
|
| ĀBELE Mārtiņš |
Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolotājs |
|
|
| CIGANKOVA Alla |
Daugavpils 10. vidusskolas fizikas skolotāja |
|
|
| ZOMMERE Mirdza |
Vecpiebalgas vidusskola |
|
|
| SKUJA Valda |
Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas matemātikas skolotāja |
|
|
| GRĪNBERGS Gunars |
Nīcas vidusskolas direktors |
|
|
| KOREŅEVA Gaļina |
Daugavpils 16. vidusskolas bioloģijas skolotāja |
|
|
| Tamāra BRICE |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzija |
|
Biruta Šķēle, LFSA prezidente |
| LAPIŅA Solvita |
Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolotāja |
|
|
| GRUDCINS Artjoms |
Tukuma Ernesta Birznieka - Upīša 1. pamatskolas sporta skolotājs |
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| KALNIŅA Renāte |
Rīgas Komercskola |
|
|
| AŅISKOVIČA Tatjana |
Rīgas 10.vidusskola |
|
|
| LAPIŅA Raita |
Āgenskalna Valsts ģimnāzija |
|
|
| PĀRPUCE Anna |
Daugavpils 1.ģimnāzija |
|
|
| OZOLIŅA Olga |
Ventspils 6.vidusskola |
|
|
| KRAUJA Austris |
Liepājas 1.vidusskola |
|
|
| BUTĀNE Skaidrīte |
Ogres vidusskola |
|
|
| LIEPIŅA Raita |
Rīgas 2.vidusskola |
|
|
| SLĪTERE Vivija |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzija |
|
|
| ZICĀNS Dzintars |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzija |
|
|
| BALODE Maija |
Rīgas Valsts 1.ģimnāzija |
|
|
| KALĒJA Nenona |
Jūrmalas 1.ģimnāzija |
|
|
| SEMBERGA Daila |
Madonas pilsētas 1.vidusskola |
|
|
| RAGAINE Līga |
Madonas Valsts ģimnāzija |
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| ĻITVINSKIS Vladimirs |
|
|
|
| ŅETUNAHINS Deniss |
|
|
|
| LAVRINOVIČA Anna |
|
|
|
| BRANTE Daiga |
|
|
|
| TRASKO Vladimirs |
|
|
|
| ZITCERE Tamāra |
|
|
|
| GORBĀNS Imants |
|
|
|
| VALDATS Māris |
|
|
|
| BĒRZIŅA Helēna |
|
|
|
| DUDE Sarmīte |
|
|
|
| PURIŅA Zenta |
|
|
|
| KRAVALIS Kārlis |
|
|
|
| OSIPOVA Jadviga |
|
|
|
| VASIĻEVSKIS Guntis |
|
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| ATTEKA Ivars |
|
|
|
| BALODE Maija |
|
|
|
| GLUHOVS Viktors |
|
|
|
| GRIBUSTE Regīna |
|
|
|
| IRBĪTE Ingūna |
DA Cēsu Valsts ģimnāzija |
|
|
| LIEPIŅA Irēna |
|
|
|
| PETROVA Alvīna |
|
|
|
| PUĶĪTE Pēteris |
|
|
|
| REIMATE Ludmila |
|
|
|
| STRUHOVS Vjačeslavs |
|
|
|
| ZARIŅŠ Pēteris |
|
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| URBANOVIČA Margarita |
|
|
|
| BOZE Biruta |
|
|
|
| BRASLIŅŠ Māris |
Priekuļu vidusskola, Cēsu raj. |
|
|
| RAMĀNA Līga |
|
|
|
| LŪSE Aija |
|
|
|
| NAMIĶE Tekla |
|
|
|
| TEŽE Marianna |
|
|
|
| GULTNIECE Gunta |
|
|
|
| ŠĶĒLE Biruta |
|
|
|
| VILKASTE Ārija |
DA Cēsu Valsts ģimnāzija |
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| ANDŽĀNS Agnis |
|
|
|
| AKMENE Ināra |
|
|
|
| GRAVA Alfrēds |
|
|
|
| KRŪMIŅŠ Jānis |
|
|
|
| ŽOGLA Aivars |
|
|
|
| SKRASTIŅŠ Imants |
Priekuļu vidusskola, Cēsu raj. |
|
|
| GOLUBOVA Vita |
|
|
|
| BOZE Inese |
DA Cēsu Valsts ģimnāzija |
|
|
| FOKEROTE Ilze |
DA Cēsu Valsts ģimnāzija |
|
|
| SAMSONE Silvija |
DA Cēsu Valsts ģimnāzija |
|
|
| ZIRNĪTE Vita |
DA Cēsu Valsts ģimnāzija |
|
|
| KAZAKA Ilona |
DA Cēsu Valsts ģimnāzija |
|
|
| RUMBA Gunārs |
|
|
|
| | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| MARKULIS Aleksandrs |
|
|
|
| VĪTOLIŅA Gita |
|
|
|
| MICĀNE Lauma |
|
|
|
| STUPAKA Sniedze |
|
|
|